شاهزاده دادستان

این مجموعه به زندگی و اتفاقات دختری می پردازد که همه چیز در اختیار داشته و زندگی شاهزاده وار دارد،طوری که حاضر هست برای خرید یک جفت کفش مارکدار،از کلاس دانشگاه بزند،این شاهزاده به درخواست و اصرار پدرش وارد دادستانی میشود اما رفتارهای عجیب و غریب و شاهانه او،بقیه را به ستوه می آورد و باعث خنده و جذابیت موضوع می شود.

دادستان "ما ه ری "زنی با قدرت تمرکز بالا و حافظه ای بسیار خوب است و به دلیل همین مهارتهایش، به راحتی در آزمون وکالت قبول می شود. علاوه بر این، او بسیار به مد و فشن علاقه دارد و مخالف کار کردنِ زیاد و سخت است. برای همین او اصلا برای شغل دادستانی مناسب نیست و همین امر شک و شبه هایی را برای بقیه به وجود آورده است. اما به هر حال مخالفتهایش با دانشجوهای سال بالایی در بعضی موارد و تلاشهایش برای حل پروژه های سخت، باعث می شود که او به تدریج و با کسب تجربه، تبدیل به یک دادستان مطرح شود که هم دارای حس وظیفه شناسی نسبت به کارش است و هم انصاف زیادی در حل مسائل دارد.

/ 1 نظر / 15 بازدید
فروشگاهی به گستردگی یک سرزمین

بهارا شور شیرینم برانگیز شرار عشق دیرینم برانگیز بهارا شور عشقم بیشتر کن مرا با عشق او شیر و شکر کن گهی چون جویبارم نغمه آموز گهی چون آذرخشم رخ برافروز بهارا زنده مانی، زندگی بخش به فروردین ما فرخندگی بخش هنوز اینجا جوانی دلنشین است هنوز اینجا نفس‌ها آتشین است مبین کاین شاخهٔ بشکسته خشک است چو فردا بنگری، پر بید مشک است مگو کاین سرزمینی شوره زار است چو فردا در رسد، رشک بهار است دگربارت چو بینم، شاد بینم سرت سبز و دلت آباد بینم به نوروز دگر، هنگام دیدار به آیین دگر ایی پدیدار "شعر از هوشنگ ابتهاج - ه.ا.سایه"